POWRÓT

Logo Lookas

PROJEKTOWANIE STRON WWW

STRONY INTERNETOWE

WYCEŃ ZA DARMO

WYCEŃ ZA DARMO

WYCEŃ ZA DARMO

WYCEŃ ZA DARMO

projektowaniu stron internetowych stawiamy na to, aby były one tożsame z identyfikacją wizualną Twojego biznesu. Projektowanie stron internetowych to dla nas zindywidualizowane działania prowadzące do powstania unikatowej i funkcjonalnej prezentacji działalności i oferty, która będzie wygodna w użytkowaniu. Pozytywne doświadczenia klienta w kontakcie ze  stroną www wpływają na dalszą chęć przebywania na niej, przeglądania oferty i poszukiwania informacji, co przekłada się na większą konwersję Twoich produktów i usług. Pracujemy nad projektem dynamicznie, tak abyś od samego początku widział, w jaki sposób będzie przebiegał proces nawigacji. Sukcesywnie dokładamy kolejne etapy takie jak wygląd graficzny strony oraz elementy animacji i wezwania do działania. Dzięki takiemu modelowi pracy tworzenie stron internetowych przebiega szybciej, przy zapewnieniu maksimum zgodności z  potrzebami wynikającymi bezpośrednio ze specyfiki Twojej działalności. Masz absolutną pewność, że Twoja nowa strona www lub sklep internetowy będzie realizować założone cele dla  użytkowników zarówno korzystających z komputerów stacjonarnych jak i urządzeń mobilnych. Na każdym etapie pracy masz też wgląd w projekt graficzny i działanie Twojej strony internetowej. Dzięki temu, że na bieżąco dostarczamy sobie informacji zwrotnej niemal nie występuje ryzyko związane z tym, że finalnie dostajesz coś co jest jakimś kompromisem. Podczas tworzenia strony www optymalizujemy ją pod kątem wymagań Google. Oznacza to, że przygotowana dla Ciebie witryna będzie gotowa na efektywne działania w marketingu internetowym. Dzięki optymalizacji zyskujesz większy potencjał, widoczność w wynikach wyszukiwania a co za tym idzie  wyższy wolumen sprzedaży. Nasze strony internetowe obejmujemy gwarancją w zakresie działania tak długo, jak długo zechcesz je posiadać u nas i jak długo zdecydujesz, żebyśmy to my trzymali rękę na pulsie.

Tworzenie stron www to nasza pasja i możliwość pokazania Twojego biznesu w jak najlepszym świetle.  

POWRÓT

strony internetowe

Projektujemy nowoczesne, użyteczne i przyjazne użytkownikowi strony internetowe.  Stawiamy na cel i generowanie zysku dla Twojej Firmy.   

STRONY INTERNETOWE

PROJEKTOWANIE STRON WWW

strony internetowe
Projektowanie stron internetowych

Dlaczego strona www jest tak ważna?

 • Strona www to wirtualna prezentacja Twojej działalności

Witryna internetowa to najlepszy sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, bez żadnych ograniczeń geograficznych w wynikach wyszukiwania. W czasach kiedy coraz więcej działań przenosi się do Internetu, strona www to Twoja wizytówka – bardzo prawdopodobne, że wielu Twoich klientów będzie miała okazję budować pierwsze wrażenie na Twój temat właśnie w sieci. Dzięki witrynie internetowej masz możliwość przekazać w dowolnej formie informacje o swojej ofercie, o tym do kogo jest ona kierowana i na jakim obszarze wykonujesz swoje zlecenia lub dostępne są Twoje produkty. 

 • Nowoczesny marketing

Stronę internetową należy uznać za podstawowe narzędzie marketingu. Tradycyjny marketing – reklama w telewizji, radio, drukowane materiały BTL – bywa kosztowny i nie dostarcza rzetelnych narzędzi do monitorowania efektów poszczególnych akcji a także sposobności  wprowadzania na ich podstawie zmian w strategii marketingowej. Właściwie zaprojektowana i wdrożona strona internetowa to narzędzie marketingowe same w sobie, które dostarcza mierzalnych efektów. Z jednej strony, dzięki optymalizacji i pozycjonowaniu, możesz pojawiać się wysoko z odpowiedziach na zapytania użytkowników. Z drugiej zaś, wybierając dodatkowe formy marketingu online, warto mieć świadomość, że efekt tych działań to najczęściej przekierowanie użytkownika na Twoją stronę internetową. Finalizacja transakcji czy realizacja założonego przez Ciebie celu zależy zatem w dużej mierze od tego, jak użytkownik postrzega Twoją stronę www.

 • Twoja strona to odpowiedź na to jakie produkty czy usługi będziesz uznawał za priorytet

Strona www dostarcza informacji użytkownikom Internetu jaki zakres działań jest Twoją główną domeną a co jest dodatkową usługą czy produktami komplementarnymi. Za pomocą odpowiedniej optymalizacji jesteśmy w stanie wyróżnić niektóre ważne treści dla lepszego i szybszego ich odnalezienia w Internecie, tak aby potencjalni Klienci nie mieli wątpliwości, że trafili we właściwe miejsce.

 • Strona internetowa podnosi wartość Biznesu w jej ogólnym odbiorze.

Mnogość podmiotów gospodarczych świadczących podobne usługi czy oferujących zbliżone produkty, oprócz nieskrępowanej możliwości wyboru, dostarcza klientom wielu wątpliwości i rozterek decyzyjnych. Jak wybrać rzetelnego dostawcę? czy aby na pewno jakość produktu czy usługi spełni moje oczekiwania? - większość klientów zadaje sobie te pytania. Bogata w treści i intuicyjna strona internetowa sprawia, że klient buduje sobie pozytywną opinię na Twój temat i zaczyna traktować Twoją firmą jako wiarygodną. Dodatkowe punkty zyskujesz, jeśli posiadasz na stronie część poświęconą projektom, które zrealizowałeś czy sekcję z opiniami zadowolonych klientów. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient i projekt, który broni się swoją jakością widoczną na pierwszy rzut oka.

 • Strona internetowa jest świetną okazją, aby zaprosić Klienta do zrobienia biznesu lub dokonania zakupu

Rzeczowe informacje na stronie -  dodatkowy blog czy część z poradami ekspertów, odpowiednia ekspozycja produktów oraz opis procedur obsługi Klienta a także wspomniane wcześniej opinie zadowolonych klientów sprawiają, ze klient dużo chętniej decyduje się na podjęcie interakcji z Tobą.

Tworzenie stron internetowych w oparciu o światowe standardy na rynku e-marketingowym

 

Strony www są jednym z podstawowych narzędzi, które pozwalają na budowanie relacji pomiędzy firmą, a jej odbiorcą. Rozwój rynku internetowego doprowadził do powstania obszernej dziedziny wiedzy obejmującej tworzenie i optymalizację stron www.

Ewolucja branży oznacza również wypracowanie światowych standardów, które rządzą rynkiem internetowym. To właśnie one stanowią podstawowe kryteria, na podstawie których należy budować strony internetowe, strategie e-marketingowe oraz algorytmy postępowania w różnych sytuacjach.

Które z tych standardów są najważniejsze? Nowoczesna strona internetowa musi być:
 

 • Dobrze zoptymalizowania pod kątem technicznym

 • Czytelna, prosta w obsłudze i intuicyjna (zarówno dla odbiorcy, jak i osoby zarządzającej)

 • Użyteczna i łatwa w nawigacji

 • Zaprojektowana zgodnie z internetowymi standardami estetyki
   

Firma staje się liderem w branży z chwilą, kiedy właśnie tak widzą ją odbiorcy. Zaufanie i lojalność są - jeśli chodzi o zasadę działania - pewnym wzorcem zachowania, który rozprzestrzenia się pomiędzy ludźmi o podobnych cechach. Strona internetowa stworzona według światowych standardów sprawia, że użytkownicy zaczynają postrzegać całą firmę jako profesjonalną. Dzięki temu chętniej korzystają z jej usług i polecają ją - to z kolei przekłada się na awans w hierarchii konkurencyjności na rynku danej branży.
 

Projektowanie stron internetowych - klucz do rozpoznawalności marki
 

Profesjonalne projektowanie witryn internetowych opiera się na funkcjonalności - i to na każdym poziomie kreacji. Począwszy od elementarnych kwestii technicznych - zaimplementowany na stronę kod musi umożliwiać łatwą jego modyfikację i wdrażanie nowych rozwiązań. Sam projekt z kolei musi spełniać standardy jakości wyszukiwarki, co wcale nie jest tak łatwe do osiągnięcia - zwłaszcza, jeśli nie dysponuje się odpowiednim doświadczeniem.

Strona musi być przede wszystkim funkcjonalna dla użytkownika - jednak nie tylko. Równie istotnym elementem jest intuicyjny i prosty w obsłudze CMS, którym będzie posługiwał się przedsiębiorca lub pracownik firmy. To właśnie za jego pośrednictwem możemy publikować i edytować treści, a także dokonywać modyfikacji jeśli chodzi o strukturę witryny.

Warto zaznaczyć, że różne branże często wymagają innych rozwiązań w zakresie CMS. Dlatego dla agencji interaktywnej niezwykle ważna jest umiejętność dostosowywania narzędzi do preferencji i predyspozycji jej klientów. Innego modelu zarządzania będzie wymagał sklep internetowy, innego blog, a jeszcze innego strona katalogowa.

Wspomniane wyżej narzędzia - blog, sklep internetowy i katalog - są również elementami, których warto używać sekwencyjnie. Strona internetowa przedsiębiorstwa, która oprócz przedstawienia oferty firmy pozwala również zdobyć wiedzę i znaleźć interesujące produkty będzie o wiele bardziej funkcjonalna (czyli wedle standardów po prostu lepsza), niż witryna, która jest wyłącznie opisem działalności firmy.
 

Optymalizacja stron internetowych - analiza i ciągłość zmian
 

Optymalizacja stron www opiera się na swoistym paradoksie. Dążymy bowiem do perfekcji, która z założenia nie może zostać osiągnięta. W mechanizmach rządzących Internetem zachodzą bowiem nieustanne zmiany, względem których musimy się dostosowywać jak najszybciej. Można powiedzieć, że to właśnie adaptacja jest najważniejszym elementem optymalizacji.

Terminami pokrewnymi, które są jednocześnie podstawowymi czynnościami są analiza i podtrzymywanie ciągłości zmian. Pierwszy z nich wymaga od nas, abyśmy obserwowali zmiany w algorytmach, mechanizmach i schematach. Drugi określa wdrażanie udoskonaleń w odpowiedzi na zmiany. Co najważniejsze - oba procesy muszą być ciągłe, prowadzone nieustannie przez wykwalifikowany podmiot. Wynika to ze specyficznej dynamiki Internetu, która opiera się na działaniu.

Celem przedsiębiorcy w świecie Internetu jest zmotywowanie odbiorcy do działania. To z kolei wymaga aktywizacji osobistych zasobów. Strony internetowe, które nie wykazują aktywności giną w bezkresnym oceanie martwych witryn. Chcąc przetrwać w świecie Internetu, przedsiębiorca musi nieustannie działać - publikować nowe treści, aktualizować je i dostosowywać strukturę strony do bieżących wytycznych.
 

Pozycjonowanie stron internetowych w perspektywie rosnącej konkurencji. Jak zostać liderem w branży?
 

Dzisiejszym światem, w tym również Internetem, rządzi informacja. W związku z tym jedną z kluczowych kwestii w kontekście jakości strony www są treści, które tam zamieszczamy. Globalne standardy wymagają wielopoziomowości oraz konsekwencji prowadzenia działań. Sieć pełna jest podobnych do siebie treści, które przekazują dokładnie te same informacje innymi słowami. Jeśli aspirujemy do zostania liderem w branży, musimy postawić sobie cel znacznie wyżej.

Dynamika Internetu kształtowana jest przez użytkowników. Dlatego to właśnie na ich potrzebach i wzorcach zachowania powinniśmy się skupić. Wytycznych dotyczących treści istnieje naprawdę wiele - co więcej, nieustannie ulegają one subtelnym zmianom. Całość zmierza jednak nieustannie w kierunku przystępności względem odbiorcy. Musimy więc jako punkt wyjścia objąć sobie swoją grupę odbiorców.

Odpowiedzmy sobie na pytania:
 

 • Czego potrzebują nasi klienci?

 • W jaki sposób myślą?

 • Czym się kierują, podczas wyboru konkretnej firmy?

 • Co jest dla nich ważne?

 • Jakie aktywności podejmują podczas szukania konkretnego zagadnienia?

 • Jaki etap relacji pomiędzy nami, a odbiorcami jest kluczowy dla nawiązania współpracy?
   

Co ciekawe, powyższe pytania okazują się bardzo pomocne nie tylko w kontekście pozycjonowania. Wykorzystajmy je podczas budowania swojej strategii marketingowej. Dzięki temu lepiej zrozumiemy swoich odbiorców, co sprzyja budowaniu relacji i zwiększeniu świadomości marki na rynku. Równoznaczne z tymi dwoma jest również osiągnięcie większej ilości konwersji - a w efekcie również dużo większych zysków (ze sprzedaży czy współpracy partnerskiej z inną firmą).

Jak wygląda tworzenie stron internetowych w Lookas.pl?

 

 • analiza obecnych działań w Internecie oraz analiza obecnej oferty opublikowanej na stronie internetowej,

 • opracowanie specyfikacji tworzenia stron www na podstawie briefa,

 • odbiór materiałów potrzebnych do projektowania strony internetowej (zdjęcia, opisy, treści, logo, czcionki, kolorystyka),

 • tworzenie interaktywnego wyglądu strony www. Dostarczona przez nas witryna jest w pełni użyteczna,

 • ocena etapów prac nad stroną na podstawie dostarczonych widoków strony internetowej,

 • ocena całości prac,

 • implementacja narzędzi analitycznych oraz wstępna optymalizacja strony internetowej,

 • przekazanie projektu.   

Lookas

© Copyright 2022 | All Rights Reserved | Polityka Prywatności