MARKETING

WWW

PROJEKTOWANIE

Marketing Internetowy
Marketing Internetowy

KONTAKT

DARMOWY AUDYT

O NAS

Logo Lookas
Marketing Internetowy

- Analiza efektywności planu działania,

- Obserwacja działania,

- Optymalizacja,

- Rekomendacje zmian.

- Wybór zakresu i narzędzi działania,

- Prace projektowe, 

- Działania wykonawcze,

- Testowanie i wdrażanie rekomendacji. 

- Określenie zakresu działań,

- Dobór odpowiednich narzędzi,

- Określenie grupy docelowej,

- Oszacowanie zasięgu oraz budżetu na działanie.

- Analiza działalności firmy,

- Analiza oferty produktów i usług,

- Określenie priorytetów sprzedaży,

- Określenie priorytetów zysku.

DARMOWY AUDYT

KONTAKT

Lubimy rozmawiać i odkrywać potencjał Twojej Firmy. Wierzymy, że każdy biznes prowadzony konsekwentnie może być skuteczny i zyskowny.

- Wykonanie analizy poprawności serwisu www,

- Wykonanie analizy widoczności produktów i usług,

- Wykonanie analizy widoczności marki,

- Przekazanie raportu oraz rekomendacji. 

Logo Lookas

JAK PRACUJEMY?

Na przestrzeni ostatnich lat rynek mediów interaktywnych zmienia się bardzo dynamicznie. W ślad za tym zmienia się też sposób komunikacji i obsługi projektów. Pamiętamy, gdy identyfikacja wizualna powstawała z udziałem osób, które ją tworzyły, ale  bez udziału tych, dla których była ona tworzona. Taki materiał najczęściej nie miał szans powodzenia bowiem świadomość marki i połączenie jej z oferowanym produktem była w zasadzie żadna. Miało być po prostu ładnie :)

Mamy nadzieję, że te czasy są już za nami. Większość firm, z którymi pracujemy ma coś wyjątkowego. Nawet jeśli dziś o tym nie wiedzą, bo przecież przychodzą kupić “jakiś projekt” to chwila uwagi poświęconej na rozmowę odkrywa przed obiema stronami wiele unikalnych aspektów. Nagle okazuje się, że coś z czym mamy jako firma do czynienia na co dzień - a czego nie widać gołym okiem  - okazuje się fundamentem tożsamości marki i jej wyróżnikiem na rynku wśród konkurencji i podstawą do budowania strategii marketingu internetowego.

 

Lubimy rozmawiać i odkrywać potencjał Twojej Firmy. Wierzymy, że każdy biznes prowadzony konsekwentnie może być skuteczny i zyskowny.

 

Pomagamy dostarczyć Twój autentyczny przekaz do grupy docelowej dzięki dojrzałemu wykorzystaniu narzędzi marketingu internetowego. Pracując z nami masz świadomość, że pozostajesz sobą i nie musisz nikogo udawać. Umacniamy Twój przekaz i pokazujemy to, czego oczekuje Twój klient.

 

Nasze realizacje to nie jednorazowe i spontaniczne działania. Wdrażając niemal każdy projekt patrzymy nie tylko  na to jaki efekt osiągnie tu i teraz , ale co możemy zrobić z tym dalej.

 

Widoczność w Internecie oznacza dziś zupełnie co innego niż jeszcze kilka lat temu. Posiadanie strony internetowej, która będzie jedynie prezentacją Twojej oferty może już nie wystarczać. Dziś spora część Twojego potencjału sprzedaży to ludzie, którzy zanim kupią u Ciebie, będą krążyć wokół różnych firm. Nie chodzi o to, aby ich złowić. Ważne, abyś im towarzyszył w procesie zakupowym niemal na każdym etapie podejmowania decyzji - i co może ważniejsze - także po jej dokonaniu.

 

Nasze projekty mają jasno określony cel i spełniają konkretne założenia. Tworzymy dla Ciebie projekt funkcjonalny, który wspiera kolejne działania i pozwala zachować spójność oraz ciągłość przekazu.  Systematycznie realizowana strategia sprawia, że poszczególne kroki są ze sobą powiązane a projekt tworzy logiczną całość, która jest zrozumiała i atrakcyjna dla Twojego odbiorcy.

 

Marketing internetowy w Twojej Firmie nie może być dziełem przypadku. Jeśli planujesz “jakieś” działania w tym kierunku, umów się z nami na darmowy audyt. Powiemy Ci gdzie jesteś teraz i jak wykorzystać to gdzie będziesz jutro.

POZNAJ NAS

POZNAJ NAS

O NAS

Marketing internetowy

SPRAWDŹ, JAK PRACUJEMY DLA TWOJEJ MARKI

MARKETING

WWW

PROJEKTOWANIE

Lookas

© Copyright 2022 | All Rights Reserved | Polityka Prywatności