menu
Logo Lookas
menu

Sklepy internetowe

JAK SPRZEDAWAĆ W INTERNECIE?

Rynek e-commerce w Polsce rośnie lawinowo z wielu powodów. Coraz więcej firm dostrzega potencjał sprzedaży w sieci i albo przenosi tam swój biznes albo po prostu traktuje Internet jako kolejny kanał dotarcia do klienta. Korzyści jest wiele. Zaczynając od najbardziej oczywistych – możliwość rozszerzenia zasięgu i dotarcie do szerszej grupy odbiorców. Potencjał  sprzedażowy nie jest już dyktowany lokalizacją sklepu a możliwości dotarcia do klientów są ograniczone jedynie Twoim pomysłem i budżetem. Kolejną kwestią są niskie koszty. Sklepy internetowe to idealna opcja dla osób dopiero zaczynających swoją działalność, ponieważ to dobry sposób na sprawdzenie swojego pomysłu biznesowego, bez generowania wysokich kosztów na starcie. Również koszty działalności w sieci jakie ponoszą średnie i większe firmy są nieproporcjonalnie niższe niż poziom generowanego przez nie przychodu. W sklepie internetowym nie ponosisz stałych, wysokich kosztów miesięcznych wynikających z wynajmu lokalu, opłat za prąd itp. Ponadto, w przypadku e-sklepu możesz dodatkowo ograniczyć koszty korzystając z popularnego ostatnio modelu dropshippingowego. Bazuje on na oursourcingu logistyki i kwestii magazynowych. Płacisz jedynie kwotę za wysłane zamówienia, powiększoną o ustalone koszty magazynowania, które rzecz jasna są dużo mniejsze niż gdybyś sam zajmował się logistyką i dystrybucją.

 

W Lookas oddajemy w Twoje ręce zindywidualizowany i nowoczesny projekt sklepu internetowego, który po wdrożeniu jest gotowy do sprzedaży. Wykorzystujemy do tego celu jeden z najlepszych silników sklepów dostępnych na rynku polskim Sky-shop. Oferuje on wiele dobrze działających i niezbędnych modułów oraz integracji, które z pewnością przyczynią się do zwiększenia Twojej sprzedaży w Internecie. Czytelny interfejs sprawia, że jest to rozwiązanie intuicyjne i wygodne - zarówno dla administratorów sklepu jak również klientów. 

 

Aby cieszyć się nowym i funkcjonalnym sklepem internetowym:

 

1. zarejestruj swój sklep,

2. podaj nam dostępy (login i hasło do twojego sklepu),

3. wykonamy projekt sklepu zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi,

3. uruchomimy i kompleksowo przygotujemy sklep internetowy, który sprzedaje,

4. wyszkolimy Ciebie jak zarządzać swoim sklepem.  

 

 

Pamiętaj, że im dłużej zwlekasz z rozwojem sprzedaży w sieci tym większa przepaść tworzy się między Tobą a Twoją konkurencją, która już teraz aktywnie promuje swoją markę w Internecie. Sklepy www umożliwiają producentom i dystrybutorom osiągnięcie znaczących wzrostów sprzedaży jak również pomagają budować świadomość i rozpoznawalność marki. Wartość rynku e-commerce rok do roku wzrasta a średnia wartość koszyka zakupowego stale rośnie. Wartość rynku handlu elektronicznego w Polsce jest bardzo odległa od krajów z europejskiej czołówki (jak np. Wieka Brytania) jednak systematycznie rośnie. Warto więc jak najszybciej zająć odpowiednie miejsce i budować  już teraz swoją markę, zanim zacznie robić się tłoczno i nastąpi wysycenie.

POWRÓT

POWRÓT

menu

Sprzedajesz produkty i chcesz zwiększyć przychody w swojej Firmie? Wprowadzimy gotowe narzędzie sprzedaży również bez konieczności magazynowania produktów.    

SKLEPY INTERNETOWE

SKLEPY INTERNETOWE

Logo Lookas
sklepy internetowe
Lookas

© Copyright 2022 | All Rights Reserved | Polityka Prywatności