Projektowanie graficzne

IMIĘ
NUMER TELEFONU
TWÓJ E-MAIL:
Treść wiadomości:
PRZEŚLIJ PLIK
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

STWÓRZ PROJEKT

WIZERUNEK TO PODSTAWA

Twoją firmę, a wcześniej stronę internetową, odwiedza wielu gości. Część z nich odnosi wrażenie, że trafiła we właściwe miejsce. Zostają Twoimi lojalnymi a przede wszystkim zadowolonymi klientami. Inni odchodzą szukając czegoś „więcej”. Dlaczego?

W dzisiejszych czasach trudno mówić o monopolu w branży. Klient zostaje z Tobą nie dlatego, że jesteś jedyny, ale dlatego że nadajecie na tych samych falach i w podobny sposób  komunikujecie się. Oprócz samej treści – oferty, misji firmy, wartości – ważne jest to jak się komunikujesz i co robisz z informacją zwrotną od klienta.  Ale to nie wszystko - jak głosi stare chińskie przysłowie obraz warty jest więcej niż 1000 słów.  W dzisiejszych czasach nabiera ono jeszcze większej mocy - ze względu na ilość informacji, która do nas dociera w każdej sekundzie.  Obraz pozwala na szybszą i łatwiejszą komunikację, dlatego warto poświęcić mu uwagę w konstruowaniu strategii komunikacyjnej firmy.

 

Zadbaj o to, aby twój obraz mówił o Tobie dokładnie to co chcesz przekazać.

 

Pomagamy naszym klientom zbudować wizerunek wiarygodnej firmy, która profesjonalnie i z pasją realizuje swoje usługi/ dostarcza produkty najwyższej jakości. Wiemy jak ważny jest dobrze opracowany wizerunek, dlatego konsekwentnie i kompleksowo pomagamy Ci opracować strategię komunikacji w sieci, abyś zdobył przewagę konkurencyjną w budowaniu zaufania do Twojej marki.  Komunikacja w Internecie i marketing rozpoczyna się od strony internetowej, jednak na tym nie można poprzestać. Treści wizualne mają szczególną moc ponieważ bardzo łatwo zapadają w pamięć i często niosą przekaz, który nie jesteś w stanie wyrazić słowami. Zdjęcia wizerunkowe i reklamowe, elementy graficzne, ikonografiki, reklamy graficzne, banery – wszystko to znacząco wpływa na Twój wizerunek, poprzez tworzące się w głowach odbiorców pozytywne skojarzenia związane z twoimi produktami czy usługami. Graficzne i interaktywne formy reklamy pozwalają na dotarcie do grupy klientów, którzy w swoich wyborach -często nieświadomie – kierują się emocjami wywołanymi przez obejrzane treści. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby zadbać  zarówno o część kontentową – treści, które usatysfakcjonują klientów poszukujących racjonalnych przesłanek – jak i część graficzną – która przekona emocjonalnych odbiorców Twoich komunikatów.

 

 

  

POWRÓT

POWRÓT

Projektowanie graficzne to proces doboru najlepszych metod i technik graficznych  do założonej strategii.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Lookas

© Copyright 2022 | All Rights Reserved | Polityka Prywatności