POWRÓT

WIĘCEJ

logo

Projekt logo

IMIĘ
NUMER TELEFONU
TWÓJ E-MAIL:
Powiedz nam, co Cię interesuje
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZLEĆ PROJEKT

PROJEKT GRAFICZNY LOGO

LOGO JEST ELEMENTEM, KTÓRY FUNKCJONUJE  W ŚWIADOMOŚCI ODBIORCY

 

Większość ludzi to wzrokowcy i  z tego względu najprostszą formą komunikacji jest obraz. To właśnie on najskuteczniej trafia do podświadomości odbiorcy i wywiera znaczący wpływ na postrzeganie rzeczywistości. Obraz przekazuje często znacznie więcej niż potrafimy wyrazić słowami i szybko zapada w pamięć. Większość  z nas kojarzy logo topowych brandów, nawet jeżeli nie korzysta z produktów czy usług danej firmy. Dlaczego? Ponieważ oryginalna a jednocześnie prosta w swojej formie grafika bardzo szybko zakorzenia się w pamięci. Każdemu przedsiębiorcy zależy, aby jego marka i reprezentujący ją znak graficzny był tak rozpoznawalny - dlatego,  mimo niepozornej wielkości, na unikatowe logo firmy gotowe są wydać niemałe kwoty. 

 

Czym właściwie jest logo?

 

To znak połączony z napisem, które wspólnie tworzą tożsamość wizerunkową marki. Jego wagę podkreśla fakt, że jest umieszczane właściwie na wszystkich materiałach promocyjnych - poczynając od ulotek, standów i bilbordów, przez papier firmowy i gadżety reklamowe aż po komunikację w Internecie i telewizji. 

 

Jednak projektowanie logo dla firm nie jest tak banalne jak niektórym mogłoby się wydawać - znaczenie każdej kreski powinno być gruntownie przemyślane. Projektując zindywidualizowane i niepowtarzalne logo dla naszych klientów skupiamy się na najważniejszych aspektach. Zadając odpowiednie pytania pomagamy klientom znaleźć odpowiedzi,  które leżą u podstaw skutecznego logo. Podstawową kwestią jest określenie w jaki sposób chcesz komunikować swoją markę, co jest podstawą Twojej działalności i jakimi wartościami kierujesz się w swoim biznesie. Tworzenie logo dla firmy przez profesjonalistów uwzględnia szereg czynników, tak aby efekt finalny był nieskomplikowany w formie, oryginalny a jednocześnie dostosowany do prowadzonej działalności i nierzadko niosący przekaz emocjonalny. 

 

Idealne logo to znalezienie złotego środka pomiędzy zaintrygowaniem odbiorcy, opisywaniem charakteru działalności i wzbudzaniem ciekawości. Dopełnieniem całości powinny być emocje jakie chcemy przekazać. Kluczem w tym wszystkim jest zachowanie umiaru i możliwie prosta grafika, która zawiera w sobie wszystko, co chcemy przekazać.

 

 

DOBRZE PRZEMYŚLANE I  ZAPLANOWANE LOGO IDENTYFIKUJE MARKĘ NA LATA.

 

  

POWRÓT

Umiejętnie stworzone i zaplanowane Logo to gwarancja tożsamości markI na wiele lat do przodu.

PROJEKTOWANIE LOGO

PROJEKTOWANIE LOGO

Lookas

© Copyright 2022 | All Rights Reserved | Polityka Prywatności