POWRÓT

Logo Lookas

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

POZYCJONOWANIE STRON

POTRZEBUJĘ SEO

POTRZEBUJĘ SEO

Obecność Twojej firmy w Internecie ma ogromny wpływ na budowanie wizerunku oraz wzrost sprzedaży.  Posiadanie strony internetowej będącej wizytówką Twojej działalności to dzisiaj podstawa, jednak spełnienie tego warunku nie jest samo w sobie gwarantem sukcesu. Każdego dnia powstają nowe firmy i ich strony internetowe. Również obecnie działające przedsiębiorstwa dywersyfikują źródła sprzedaży i chcą być obecne w sieci. Każdy właściciel walczy o jak najlepszą pozycję swojej witryny w wyszukiwarce a objętość pierwszej  strony wyszukiwań w Google pozostaje bez zmian. Jeśli chcesz wyprzedzić swoją konkurencję i pojawiać się w czołówce wyników dla zapytań Twoich potencjalnych klientów, zainwestuj w pozycjonowanie strony.

 

Czym jest pozycjonowanie w wyszukiwarce Google?

 

Pozycjonowanie stron www  to szereg działań, których efektem jest zajęcie wysokiej pozycji twojej strony internetowej w rankingu wyszukiwania stron dla najważniejszych słów kluczowych lub dla widoczności całego serwisu.  Mówiąc o wysokim miejscu dąży się do ulokowana firmy wśród pierwszych 10 wyników wyszukiwania, przy czym pierwsza trójka zapewnia najwyższe szanse wzrostu wyników sprzedaży. Jest to związane z naturalnymi mechanizmami i tendencjami w działaniu użytkowników Internetu – rzadko kiedy sięgamy do stron, które znajdują się na drugiej i każdej kolejnej stronie wyników, które podaje Google. Zanim wdrożymy strategię SEO warto wykonać audyt seo i dobrać najlepsze słowa kluczowe, aby uzyskać jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania w trakcie kiedy realizowany jest proces pozycjonowania.   

POWRÓT

strony internetowe

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google jest jednym ze sposobów zajęcia znaczącego miejsca w świadomości klienta oraz jednym z najskuteczniejszych sposobów pozyskiwania klientów z Inetrnetu.

CONTENT MARKETING

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

strony internetowe
Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google

Dlaczego SEO dla stron internetowych jest tak ważne?

  • Wspomniana wcześniej  wysoka pozycja daje większą widoczność, która przekłada się na duży ruch na Twojej stronie. Większa liczba osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą maksymalizuje Twoje szanse sprzedażowe. 
     

Pozycjonowanie to długofalowy proces, który powinien być poprzedzony gruntowną analizą, tak aby wypracowana strategia była jak najbardziej efektywna. 
 

Kwestie, którym należy się przyjrzeć to między innymi:

  • poprawność budowy Twojej strony, 

  • ruch jaki obecnie generuje, 

  • potencjał SEO (czy i na ile jest zoptymalizowana pod SEO) ,

  • prędkość ładowania się podstron 

  • potencjał SEO Twojej strony względem konkurencji.
     

Skuteczne pozycjonowanie stron obejmuje działania on-site, takie jak optymalizacja kodu, struktury strony i tworzenie treści content marketingowych jak również działania off-site, czyli pozyskiwanie wartościowych linków do Twojej witryny. 
 

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu dobrych wyników przekaż pozycjonowanie stron w Google specjalistom.  Pozycjonowanie SEO wymaga znacznego zaangażowania czasowego, dużej wiedzy a  także stałej analizy trendów i  zmian pojawiających się w algorytmach Google. Prowadzimy bezpieczne SEO w oparciu o wiedzę z zakresu najnowszych zmian w algorytmach wyszukiwarki. Wiemy, że sukces w zakresie budowania pozycji i przewagi w wynikach wyszukiwania to nie droga pod prąd a długi spacer na szczyt. Droga to celu nie jest ani szybka ani łatwa. Dzięki temu możesz być spokojny o przyszłość Twojego biznesu w Internecie.

 

Zapytaj o bezpieczne SEO 

Lookas

© Copyright 2022 | All Rights Reserved | Polityka Prywatności