Logo Lookas

MARKETING AUTOMATION

MARKETING AUTOMATION

lub 

 

zadzwoń

 

783 308 413

IMIĘ
NUMER TELEFONU
TWÓJ E-MAIL:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

POTRZEBUJĘ AUTOMATYZACJI

AUTOMATYZACJA MARKETINGU

Proces komunikacji z klientem to niezwykle ważne przedsięwzięcie z punktu widzenia oczekiwania, że jego obecność na stronie lub w  sklepie zakończy się zakupem. Aby osiągnąć sukces można analizować ścieżki, po których porusza się Twój, klient, tagować ze względu na zachowanie, zachęcać do otrzymywania wartościowych informacji wysyłanych za pomocą newslettera.  Warto też analizować zachowania po wysłaniu mailingu, przygotowywać podpowiedzi zakupowe czy wreszcie planować ścieżki przywracania porzuconych koszyków.

 

A gdyby te wszystkie działania  zautomatyzować i wprowadzić w życie ?

 

Nasze działania oparte są na zasadach marketing automation i zamienią odwiedzających Twoja stronę internetową lub sklep internetowy w realnych klientów dokonujących zakupów. Zwiększymy świadomość Twojej marki dzięki czemu będziesz Firmą pierwszego wyboru. Firmą, o której  mówi  się pozytywnie, która zachęca do kupowania Twoich produktów czy usług.

 

Napisz do nas jakie produkty lub usługi sprzedajesz a powiemy Ci jak możemy zaplanować komunikację z Twoim klientem w Internecie.   

POWRÓT

POWRÓT

Automatyzacja marketingu to proces planowania, doboru narzędzi i wdrażania ich w efektywną pracę na rzecz generowania sprzedaży Twojej marki  w Internecie.

Logo Lookas

MARKETING AUTOMATION

Lookas

© Copyright 2022 | All Rights Reserved | Polityka Prywatności