Jak wygląda tworzenie stron internetowych w Lookas.pl?

 

 • analiza obecnych działań w Internecie oraz analiza obecnej oferty opublikowanej na stronie internetowej,

 • opracowanie specyfikacji tworzenia stron internetowych na podstawie briefa,

 • odbiór materiałów potrzebnych do projektowania strony internetowej (zdjęcia, opisy, treści, logo, czcionki, kolorystyka),

 • tworzenie interaktywnego wyglądu strony www. Dostarczona przez nas witryna jest w pełni użyteczna,

 • ocena etapów prac nad stroną na podstawie dostarczonych widoków strony internetowej,

 • ocena całości prac,

 • implementacja narzędzi analitycznych oraz wstępna optymalizacja strony internetowej,

 • przekazanie projektu.   

 • Strona www to wirtualna prezentacja Twojej działalności

Witryna internetowa to najlepszy sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, bez żadnych ograniczeń geograficznych w wynikach wyszukiwania. W czasach kiedy coraz więcej działań przenosi się do Internetu, strona www to Twoja wizytówka – bardzo prawdopodobne, że wielu Twoich klientów będzie miała okazję budować pierwsze wrażenie na Twój temat właśnie w sieci. Dzięki witrynie internetowej masz możliwość przekazać w dowolnej formie informacje o swojej ofercie, o tym do kogo jest ona kierowana i na jakim obszarze wykonujesz swoje zlecenia lub dostępne są Twoje produkty. 

 • Nowoczesny marketing

Stronę internetową należy uznać za podstawowe narzędzie marketingu. Tradycyjny marketing – reklama w telewizji, radio, drukowane materiały BTL – bywa kosztowny i nie dostarcza rzetelnych narzędzi do monitorowania efektów poszczególnych akcji a także sposobności  wprowadzania na ich podstawie zmian w strategii marketingowej. Właściwie zaprojektowana i wdrożona strona internetowa to narzędzie marketingowe same w sobie, które dostarcza mierzalnych efektów. Z jednej strony, dzięki optymalizacji i pozycjonowaniu, możesz pojawiać się wysoko z odpowiedziach na zapytania użytkowników. Z drugiej zaś, wybierając dodatkowe formy marketingu online, warto mieć świadomość, że efekt tych działań to najczęściej przekierowanie użytkownika na Twoją stronę internetową. Finalizacja transakcji czy realizacja założonego przez Ciebie celu zależy zatem w dużej mierze od tego, jak użytkownik postrzega Twoją stronę www.

 • Twoja strona to odpowiedź na to jakie produkty czy usługi będziesz uznawał za priorytet

Strona www dostarcza informacji użytkownikom Internetu jaki zakres działań jest Twoją główną domeną a co jest dodatkową usługą czy produktami komplementarnymi. Za pomocą odpowiedniej optymalizacji jesteśmy w stanie wyróżnić niektóre ważne treści dla lepszego i szybszego ich odnalezienia w Internecie, tak aby potencjalni Klienci nie mieli wątpliwości, że trafili we właściwe miejsce.

 • Strona internetowa podnosi wartość Biznesu w jej ogólnym odbiorze.

Mnogość podmiotów gospodarczych świadczących podobne usługi czy oferujących zbliżone produkty, oprócz nieskrępowanej możliwości wyboru, dostarcza klientom wielu wątpliwości i rozterek decyzyjnych. Jak wybrać rzetelnego dostawcę? czy aby na pewno jakość produktu czy usługi spełni moje oczekiwania? - większość klientów zadaje sobie te pytania. Bogata w treści i intuicyjna strona internetowa sprawia, że klient buduje sobie pozytywną opinię na Twój temat i zaczyna traktować Twoją firmą jako wiarygodną. Dodatkowe punkty zyskujesz, jeśli posiadasz na stronie część poświęconą projektom, które zrealizowałeś czy sekcję z opiniami zadowolonych klientów. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient i projekt, który broni się swoją jakością widoczną na pierwszy rzut oka.

 • Strona internetowa jest świetną okazją, aby zaprosić Klienta do zrobienia biznesu lub dokonania zakupu

Rzeczowe informacje na stronie -  dodatkowy blog czy część z poradami ekspertów, odpowiednia ekspozycja produktów oraz opis procedur obsługi Klienta a także wspomniane wcześniej opinie zadowolonych klientów sprawiają, ze klient dużo chętniej decyduje się na podjęcie interakcji z Tobą.

Projektowanie stron internetowych
strony internetowe

PROJEKTOWANIE STRON WWW

STRONY INTERNETOWE

Projektujemy nowoczesne, użyteczne i przyjazne użytkownikowi strony internetowe.  Stawiamy na cel i generowanie zysku dla Twojej Firmy.   

strony internetowe

POWRÓT

projektowaniu stron internetowych stawiamy na to, aby były one tożsame z identyfikacją wizualną Twojego biznesu. Projektowanie stron internetowych to dla nas zindywidualizowane działania prowadzące do powstania unikatowej i funkcjonalnej prezentacji działalności i oferty, która będzie wygodna w użytkowaniu. Pozytywne doświadczenia klienta w kontakcie ze  stroną www wpływają na dalszą chęć przebywania na niej, przeglądania oferty i poszukiwania informacji, co przekłada się na większą konwersję Twoich produktów i usług. Pracujemy nad projektem dynamicznie, tak abyś od samego początku widział, w jaki sposób będzie przebiegał proces nawigacji. Sukcesywnie dokładamy kolejne etapy takie jak wygląd graficzny strony oraz elementy animacji i wezwania do działania. Dzięki takiemu modelowi pracy tworzenie stron internetowych przebiega szybciej, przy zapewnieniu maksimum zgodności z  potrzebami wynikającymi bezpośrednio ze specyfiki Twojej działalności. Masz absolutną pewność, że Twoja nowa strona www lub sklep internetowy będzie realizować założone cele dla  użytkowników zarówno korzystających z komputerów stacjonarnych jak i urządzeń mobilnych. Na każdym etapie pracy masz też wgląd w projekt graficzny i działanie Twojej strony internetowej. Dzięki temu, że na bieżąco dostarczamy sobie informacji zwrotnej niemal nie występuje ryzyko związane z tym, że finalnie dostajesz coś co jest jakimś kompromisem. Podczas tworzenia strony www optymalizujemy ją pod kątem wymagań Google. Oznacza to, że przygotowana dla Ciebie witryna będzie gotowa na efektywne działania w marketingu internetowym. Dzięki optymalizacji zyskujesz większy potencjał, widoczność w wynikach wyszukiwania a co za tym idzie  wyższy wolumen sprzedaży. Nasze strony internetowe obejmujemy gwarancją w zakresie działania tak długo, jak długo zechcesz je posiadać u nas i jak długo zdecydujesz, żebyśmy to my trzymali rękę na pulsie.

Tworzenie stron www to nasza pasja i możliwość pokazania Twojego biznesu w jak najlepszym świetle.  

WYCEŃ ZA DARMO

WYCEŃ ZA DARMO

STRONY INTERNETOWE

 

PROJEKTOWANIE STRON WWW

Logo Lookas

POWRÓT

© Copyright 2020 | All Rights Reserved | Polityka Prywatności

Lookas